Дексафорт МСД 50 мл. Переглянути більше

Дексафорт МСД 50 мл.

ТА0004

Новий продукт

76 Пункти

Є в наявності

380 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Опис

Комплексний препарат, що містить дексаметазон натрію фосфат і дексаметазону фенилпропионат. Перший компонент легко розчинний, добре всмоктується і забезпечує швидкий ефект. Всмоктування другого глюкокортикоидного компонента відбувається повільніше, за рахунок чого збільшується тривалість дії. У порівнянні з іншими глюкокортикостероїдами активніший, має виражену протизапальну, протинабрякову, десенсибілізуючу дію. Пригнічує вивільнення медіаторів запалення, метаболізм арахідонової кислоти - біогенного попередника простагландинів, стимулює утворення ліпокортинів, що мають протинабрякову активність.

Склад

В 1 мл препарату міститься 2 мг дексаметазону фенилпропионата і 1 мг дексаметазону натрію фосфату.

Лікарська форма

Суспензія білого кольору без запаху.

Вид тварин

Коні, ВРХ, свині, собаки, кішки.

Показання

Як протизапальний, протинабряклого, протиалергічні препарати, в тому числі при лікуванні артритів, бурситів, тендовагінітів; дерматитів.
Дексафорт застосовують також для нормалізації гликонеогенеза при кетоз у тварин.

Дозування і порядок застосування

Внутрішньом'язово в дозі 1 мл на 50 кг маси тіла (0,02 мл на 1 кг маси тіла).
Коням, ВРХ - 10 мл;
жеребятам, телятам, вівцям, козам, свиням - 1-3 мл;
собакам - 0,5-1 мл;
кішкам - 0.25-0,5 мл.
При необхідності повторно вводять через 6-8 днів.

Період очікування

Для м'яса 8 днів після останньої ін'єкції препарату. У разі вимушеного забою раніше зазначеного терміну можна використовувати для виробництва м'ясо-кісткового борошна. Для молока 6 днів після останнього введення препарату. Молоко, отримане в цей період, використовують в корм тваринам після кип'ятіння.

Форма випуску

Скляні флакони по 50 мл.

Зберігання

При кімнатній температурі (15-25 ° С) в сухому захищеному від світла місці. Термін придатності препарату - 2 роки з дня виготовлення.

Протипоказання і попередження

Протипоказаний при діабеті, остеопорозі, захворюваннях нирок, серцевої недостатності. Не застосовувати одночасно з вакцинами. Не застосовувати препарат на пізніх стадіях вагітності, оскільки, він може викликати аборти або передчасні пологи.

Відгуки

Напишіть відгук

Дексафорт МСД 50 мл.

Дексафорт МСД 50 мл.