Байкокс 5% 1000мл. Переглянути більше

Байкокс 5% 1000 мл.

ТА0003

Новий продукт

62 Пункти

Є в наявності

2 299 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад і форма випуску

Байкокс 5% (Baycox 5%) - лікарський засіб у формі суспензії для перорального застосування, призначене для профілактики і лікування кокцидіозу поросят. У своєму складі в 1 мл лікарський засіб в якості діючої речовини містить 50 мг толтразурилу і допоміжні компоненти (бензоат натрію, пропіонат натрію, пропіленгліколь, лимонну кислоту і воду дистильовану). За зовнішнім виглядом лікарський засіб являє собою суспензію від білого до жовтуватого кольору. Випускають Байкокс 5% розфасованим по 100 і 250 мл в поліетиленові флакони відповідної місткості з загвинчуються ковпачками, упаковані в картонні коробки. Кожен флакон і коробку маркують із зазначенням російською мовою: організації - виробника, її адреси і товарного знака, назви і призначення препарату, назви і змісту діючої речовини, кількості препарату в упаковці, дати виготовлення, терміну придатності, умов зберігання, номера серії, написів «Для тварин», «Перед застосуванням збовтувати» і постачають інструкцією із застосування.

 
Фармакологічні властивості

Толтразурилу, що входить до складу лікарського засобу, володіє широким спектром Антикокцидійний дії, ефективний відносно Isospora suis, Eimeria arloingi, Eimeria scabra, Eimeria guevarai та інших видів паразитуючих у свиней кокцидий на стадіях їх внутрішньоклітинного розвитку. Після перорального введення Байкоксу 5% толтразурилу повільно всмоктується в шлунково-кишковому тракті і надає кокцидіоцидна дію на слизовій і підслизовій оболонках. Виводиться толтразурилу з організму в основному в незмінному вигляді (70%), а також у вигляді метаболітів (сульфонов) з фекаліями і частково з сечею. Байкокс 5% за ступенем впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1007-76), в рекомендованих дозах не викликає у тварин побічних явищ і ускладнень, не перешкоджає формуванню імунітету до кокцидіозу.
 

Дози і спосіб застосування

Байкокс 5% призначають поросятам з лікувальною і профілактичною метою одноразово на 3-5 день життя в дозі 20 мг толтразурилу на 1 кг маси тварини. Препарат вводять тваринам індивідуально перорально за допомогою спеціального дозатора з розрахунку 0,4 мл суспензії на 1 кг маси тварини, але не менше 0,5 мл і не більше 2 мл на тварину. Перед застосуванням ємність з суспензією слід ретельно збовтати.
 

Особливі вказівки

Забій поросят на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 91 добу після застосування Байкоксу 5%. М'ясо тварин, вимушено убитих раніше встановленого терміну, може бути використано для виробництва м'ясо-кісткового борошна.
 

Побічна дія

Побічних явищ і ускладнень у поросят при застосуванні Байкоксу 5% відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається.
 

Протипоказання

Протипоказань не встановлено.
 

Заходи особистої профілактики

При роботі з Байкокс 5% слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами. Під час роботи забороняється палити, пити і приймати їжу. Після закінчення роботи слід ретельно вимити з милом обличчя і руки. При попаданні лікарського засобу на шкіру або слизові оболонки його слід негайно змити великою кількістю проточної води. Тару з-під препарату забороняється використовувати для побутових цілей.
 

Умови зберігання

Зберігають Байкокс 5% в щільно закритій упаковці організації-виробника, в сухому, захищеному від світла місці окремо від харчових продуктів і кормів при температурі від 0º до 25ºС. Термін придатності лікарського засобу при дотриманні умов зберігання в закритій заводській упаковці - 5 років з дня виготовлення, після відкриття упаковки - 3 місяці. Байкокс 5% не повинен застосовуватися після закінчення терміну придатності. Байкокс 5% слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
 
Виробник - БАЙЕР АГ, Німеччина

Відгуки

Напишіть відгук

Байкокс 5% 1000 мл.

Байкокс 5% 1000 мл.