Дорамек 1% 500мл Переглянути більше

Дорамек 1% 500 мл.

ТА0002

Новий продукт

106 Пункти

Є в наявності

3 065 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад і форма випуску.

Препарат являє собою безбарвний або світло-жовтий прозорий ін'єкційний розчин.
У 100 мл препарату міститься: 1% - 1 г дорамектіна і каприлові тригліцеридів (торгові назви: мігліол 812, радіа 7104 і ін.) До 100 мл.
«Дорамек» випускають в флаконах з темного скла по 50 мл і 100 мл і 500 мл.


Фармакологічна дія.

Діюча речовина препарату дорамектін, відноситься до ендектоцідам широкого спектра дії для парентерального введення. Одноразове введення препарату надійно захищає тварин від нематод і членистоногих. Легко резорбируется з місця введення, діє з високою ефективністю і не робить негативного впливу на організм тварини. Фармакокінетичні особливості дорамектіна забезпечують збереження терапевтичних концентрацій препарату в крові тварин і тривалий час захищають від реінвазії. Пролонговану дію вдвічі більше, ніж у будь-яких препаратів, що містять Івермектин.


Препарат надає згубну дію проти: нематод Oesophagostomum, Ostertagia, Haemonchus, Trichostrongylus, Cooperia, Bunostomum, Strongyloides, Trichuris, Dictyocaulus, членистоногих пологів Thelazia, Hypoderma, Haematopinus, Linognathus, Solenopotes, Psorpotes, Sarcoptes і ін. Паразитів. Зв'язуючись з рецепторами, дорамектін збільшує проникність мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервово-м'язових клітин нематод і членистоногих потім до їх паралічу та загибелі. У ссавців ці рецептори локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а дорамектін практично не проникає через гемато енцефалічний бар'єр, тому в рекомендованих дозах препарат безпечний для ссавців.


Показання.

Застосовують сільськогосподарським тваринам при паразитарних захворюваннях, що викликаються збудниками, чутливими до дорамектіну.


Дози і спосіб застосування.

Великій рогатій худобі і вівцям препарат вводять підшкірно в області шиї або лопатки, а внутрішньом'язово в середню третину шиї в дозі 1 мл на 50 кг маси тварини. Свиням тільки внутрішньом'язово з розрахунку 1 мл на 33 кг маси тварини. Вводити препарат треба з дотриманням правил асептики, використовуючи сухі стерильні шприци та голки.

Побічна дія.

Побічні дії в рекомендованих дозах, як правило, не спостерігаються.

Протипоказання.

Протипоказано введення препарату лактуючим тваринам.


Особливі вказівки.

Забій великої рогатої худоби і свиней на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 56 днів, овець 70 днів після останнього введення препарату.


Умови зберігання.

Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 0 ° С до плюс 25 ° С. Термін придатності 2 роки.

Відгуки

Напишіть відгук

Дорамек 1% 500 мл.

Дорамек 1% 500 мл.