Флорон 30% 100 мл. Переглянути більше

Флорон 30% 100 мл.

ТА0001

Новий продукт

Даний препарат фірми "KRKA" приписаний свиням з симптомами "Бактеріальної етіології". Таковыми можно відзнать: "Атрофический ринит" спровоцированный палочкою "Pasteurellamultocida", дуже часто бактерією "Bordetellabronchiseptical", "Плевропневмонія", наступавшей з-за "Actionbacilluspleuropneumoniae" або грамотрицательной "Haemophilusparasuis", і багатьох інших хворобливих у свиней.

Більш докладно

89 Пункти

Є в наявності

330 грн.

330 грн. за флакон

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад і форма випуску.

Флорон 30% - антибактеріальний лікарський засіб, що містить в 1 мл в якості діючої речовини 300 мг флорфенікола, а також допоміжні компоненти воду і диметилсульфоксид. Являє собою прозорий розчин густої консистенції від світло-жовтого до темно-жовтого кольору, добре розчинний у воді, зі специфічним запахом. Розфасовують по 100 мл у флакони з темного скла, які упаковують в картонні коробки.

Фармакологічна дія.

Флорфенікол, що входить до складу препарату, є похідним тіамфеніколу, в молекулі якого гідроксильна група замінена атомом фтору. Флорон 30% володіє широким спектром антибактеріальної дії, активний відносно Actinobacillus pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Pasteurella haemolytica, Bordetella bronchiseptica, Haemophilus spp., Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyorhinis, Salmonella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus suis, Fusobacterium necrophorum, Bacteroides melaninogenicus, Moraxella bovis. Ефективний відносно бактерій, що виробляють ацетилтрансферазою і стійких до хлорамфеніколу. Флорон 30% діє бактеріостатично. Флорфенікол, зв'язуючись в протоплазмі бактеріальної клітини з рибосомальною субодиницею 70S, блокує фермент пептіділтрансферазу, що призводить до гальмування синтезу білка на рівні рибосом у чутливих мікроорганізмів. При внутрішньом'язовому введенні флорфенікол добре і швидко всмоктується і проникає в усі органи і тканини організму. Максимальна концентрація антибіотика в крові досягається у свиней через 2,5 години. Терапевтична антибактеріальна концентрація зберігається в органах і тканинах тварин протягом 48 годин. Флорфенікол і його метаболіти виводяться з організму переважно з сечею і в меншій мірі з калом. Флорон 30% за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до помірно небезпечних речовин.

Показання.

Призначають свиням для лікування хвороб бактеріальної етіології: плевропневмонії, визваннойActinobacillus pleuropneumoniae і / або Haemophilus parasuis, атрофічного риніту, визванногоPasteurella multocida, Bordetella bronchiseptica, а також інших інфекційних захворювань, викликаних мікроорганізмами, чутливими до флорфеніколу, а також вторинних бактеріальних інфекцій.

Дози і спосіб застосування.

Флорон 30% вводять свиням внутрішньом'язово дворазово з інтервалом 48 годин з розрахунку 15 мг флорфенікола на 1 кг маси тварини, що відповідає 1 мл Флорона 30% на 20 кг маси тварини. При введенні розчину в обсязі, що перевищує 10 мл, ін'єкції проводять в декілька місць.

Побічна дія.

В окремих випадках при застосуванні Флорона 30% у свиней може проявитися почервоніння або набряк періанальної області і м'який кал, які швидко минають після припинення застосування препарату.

Протипоказання.

Індивідуальна підвищена чутливість до флорфеніколу. Забороняється використання Флорона 30% для лікування свиноматок в період вагітності і лактації, а також кнурів-плідників. Не допускається одночасне застосування Флорона 30% з тіамфенікол і хлорамфеніколом, а також змішування його в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Особливі вказівки

Забій свиней на м'ясо дозволяється через 14 діб після останнього застосування Флорона 30%. У разі вимушеного забою тварин раніше встановленого терміну м'ясо використовують для годування м'ясоїдних тварин або для виробництва м'ясо-кісткового борошна.

Умови зберігання

З обережність за списком Б. У сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 5 до 25 ° С. Термін придатності - 2 роки, після першого відкриття флакона - не більше 30 днів.

Виробник

КРКА (KRKA), країна виробник - Словенія.

Відгуки

Напишіть відгук

Флорон 30% 100 мл.

Флорон 30% 100 мл.

Даний препарат фірми "KRKA" приписаний свиням з симптомами "Бактеріальної етіології". Таковыми можно відзнать: "Атрофический ринит" спровоцированный палочкою "Pasteurellamultocida", дуже часто бактерією "Bordetellabronchiseptical", "Плевропневмонія", наступавшей з-за "Actionbacilluspleuropneumoniae" або грамотрицательной "Haemophilusparasuis", і багатьох інших хворобливих у свиней.