Галапан 20 мл. Переглянути більше

Галапан 20 мл.

ТА0025

Новий продукт

16 Пункти

Є в наявності

270 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Фармакологічні (біологічні) властивості і ефекти:

D-клопростенол є функціональним аналогом простагландину F2α зі специфічною лютеолітіческой активністю. Його застосування в лютеїнової фазі статевого циклу викликає регресію жовтого тіла і створює умови для початку фізіологічних процесів, пов'язаних зі зниженням рівня прогестерону. Одна ін'єкція d-клопростенола в період з 7-го дня циклу до природного лютеолизе призводить до негайного розсмоктуванню жовтого тіла. Механізм дії d-клопростенола в контролі овуляції заснований на індукції лютеолизе і зниженні концентрації прогестерону.
Після в / м введення 75 мкг d-клопростенола свиноматкам максимальна концентрація d-клопростенола в плазмі крові (2 мкг / л) досягається в період між 30 і 80 хвилинами після введення. Після в / м введення 150 мкг d-клопростенола коровам максимальна концентрація d-клопростенола (приблизно 1.4 мкг / л) досягається через 90 хвилин після введення. D-клопростенол і його метаболіти виділяються з сечею і екскрементами. Менш 0.75% введеної дози виводиться з молоком протягом доби, залишкових кількостей d-клопростенола в тканинах не встановлено.

Показання

Для регуляції і лікування репродуктивної функції у корів і свиноматок для:
синхронізації і індукції статевої охоти у телиць і корів;
синхронізації опоросів свиноматок;
лікування корів і телиць з функціональними порушеннями яєчників (персистентного жовте тіло, лютеиновая кіста);
лікування ендометритів і піометри (як засіб комбінованої терапії);
переривання вагітності при патології плода.

Порядок застосування

Препарат вводять в / м. Перед застосуванням препарату проводять гінекологічне обстеження тварин. Препарат застосовують тільки в благополучних по епізоотичну ситуацію господарствах.
Для синхронізації і індукції статевої охоти у телиць і корів Галапан вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола) в будь-яку фазу статевого циклу (у корів в період 40-60 днів після отелення). Тварин, які прийшли в охоту, запліднюють. Твариною, не прийшли в охоту на 11-у добу після першого введення, вводять препарат повторно в тій же дозі.
Якщо запліднення проводять без виявлення полювання, то тварин запліднюють через 72 год і 96 год після другої ін'єкції. Для отримання позитивних результатів запліднення слід проводити в першу охоту після застосування Галапана.
Для індукції опоросів у свиноматок препарат вводять одноразово в дозі 1 мл (75 мкг d-клопростенола) за 3-е суток до очікуваної дати опоросу.
Для лікування функціональних порушень яєчників (персистентного жовте тіло, лютеиновая кіста) препарат вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола). Тварин, які прийшли в охоту, запліднюють. Твариною, не прийшли в охоту, вводять Галапан повторно в тій же дозі через 10 діб після першого введення і запліднюють через 72 год і 96 год після повторного введення препарату.
Для лікування післяпологового або хронічного ендометриту коровам препарат вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола) в комплексі із засобами етіотропної патогенетичної і симптоматичної терапії.
При необхідності проводять повторне введення Галапана через 10-12 діб.
Для переривання вагітності при патології плода Галапан вводять в дозі 2 мл (150 мкг d-клопростенола).

Побічні ефекти

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно до інструкції не виявлено.

Протипоказання

вагітні тварини (за винятком випадків переривання вагітності при патології плода);
при аномальному положенні плода;
тварини з серцево-судинними або респіраторними хворобами.

Особливі вказівки і заходи особистої профілактики

Забій корів і свиноматок на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 48 годин після останньої ін'єкції лікарського засобу. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано для годування м'ясоїдних тварин.
Молоко корів можна використовувати в харчових цілях без обмежень.

Заходи особистої профілактики

При роботі з Галапаном необхідно дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.

Умови та термін зберігання

Препарат слід зберігати в закритій упаковці виробника, окремо від продуктів харчування і кормів у сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, при температурі не вище 25С °. Термін придатності - 2 роки.
Галапан слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Упаковка:

5 флаконів по 20 мл

Одиниця відпустки товару:

1 флакон 20 мл

Виробник:

Інвеса, Іспанія

Відгуки

Напишіть відгук

Галапан 20 мл.

Галапан 20 мл.