Энрофлокс 5% 100 мл Переглянути більше

Энрофлокс 5% 100 мл.

ТА0023

Новий продукт

22 Пункти

Є в наявності

100 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Примітка:

Не вводити собакам на першому році життя, а великим породам - ​​протягом перших 18 місяців. Не вводити собакам, які страждають на епілепсію, вагітним і годуючим тваринам.

Призначають телятам, свиням, собакам і кішкам для лікування інфекцій органів дихання, шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи, викликаних бактеріями, чутливими до енрофлоксацину
Препарат відноситься до групи фторхінолонів. Гальмує активний фермент гіраза, який бере участь в каталізі ДНК мікробної клітини, в результаті чого настає швидка бактерицидна дія, особливо на мікроорганізми резистентні до бета-лактамних антибіотиків, тетрациклінів, макролідів та аміноглікозидів.

Інструкція по застосуванню Енрофлокса 5%, розчину для ін'єкцій

Препарат ефективний проти гармположітельних і грам негативних мікро: Mycoplasma spp, Е. coli, Salmonella spp, Campylobacter spp, Haemophilus spp, Pasteurella spp, Bordetella spp, Erysipelothrix rhusiopathiae, Klebsiella spp, Staphylococcus aureus, Streptococcus spp. та інші. Антибіотик пригнічує ріст і розмноження мікроорганізмів.

Опис:

Прозорий розчин блідо-жовтого або жовтого кольору.

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину: енрофлоксацин - 50 мг.

Застосування:

Велика рогата худоба (телята): лікування захворювань органів дихання (бронхопневмонія, геморагічна септицемія, мікоплазмоз), шлунково-кишкового тракту (діарея, викликана кишковою паличкою, колибактериоз), коли-септицемія.
Свині: лікування діареї, ентеротоксемії, синдрому ММА (метрит-мастит-агалактія).
Собаки: лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечостатевої системи, а також шкірної бактеріальної етіології.

Дозування:

Велика рогата худоба (телята) - підшкірно в дозі 0,5 - 1 мл препарату (еквівалент 25 - 50 мг енрофлоксацину) на 10 кг маси тіла один раз на добу протягом 3 діб. При лікуванні сальмонельозу або важких інфекцій препарат застосовується протягом 5 діб.
Не застосовувати більше ніж 10 мл ін'єкції в одне місце введення.
Свині - внутрішньом'язово в дозі 0,5 - 1 мл препарату (еквівалент 25 - 50 мг енрофлоксацину) на 10 кг маси тіла один раз на добу, протягом 3 діб. При лікуванні сальмонельозу або важких інфекцій препарат застосовується протягом 5 днів. Не застосовувати більше, ніж 2,5 мл ін'єкції в одне місце введення.
Собаки - підшкірно в дозі 0,1 мл препарату (еквівалент 5 мг енрофлоксацину) на 1 кг маси тіла один раз на добу протягом 5 діб.
Якщо одужання не настало протягом 3 днів, лікування має бути переглянуто.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до енрофлоксацину.
Не слід призначати тваринам, які мають порушення хрящового росту.
Не застосовувати собакам і кішкам малих і середніх порід в перші 12 місяців життя, великих порід - перші 18 місяців. Також слід уникати лікування препаратом собак, що мають в анамнезі епілептичні припадки, нервові порушення. Не застосовувати вагітним і годуючим тваринам. Забороняється застосовувати одночасно з препаратами тетрациклінового ряду, макролідами (еритроміцином), хлорамфеніколом, теофіліном.

Застереження:

Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 днів після останнього прийому препарату. До зазначеного терміну м'ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).

Форма випуску:

Флакони з темного скла закритих гумовою пробкою з алюмінієвою кришкою по 10, 20, 50,100 мл і 250 мл.

Зберігання:

Сухе, Темне місце при температурі від +5 ° С до +25 ° С. Термін придатності 3 роки.

Виробник:

Інвес ​​(INVESA), Іспанія

Упаковка:

флакон з темного скла 100 мл

Відгуки

Напишіть відгук

Энрофлокс 5% 100 мл.

Энрофлокс 5% 100 мл.