Ксіла 50 мл. Переглянути більше

Ксіла 50 мл.

ТА0021

Новий продукт

12 Пункти

Є в наявності

220 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад:

Міститься в 1 мл:
Ксілазін підставу 20 мг. Розчинник. 1 мл 

Показання:

У всіх випадках, коли потрібно заспокійливий ефект, наприклад, під час перевезення, пологів, лікування копит, невеликих операцій (наприклад, видалення рогів), а також в якості попередньої анестезії при серйозних операціях (кесарів розтин). 

Протипоказання:

Призначення в період вагітності або тваринам з хворобами легень та / або серця.
Призначення тваринам, у яких спостерігається піометра, оскільки вони часто підвищена чутливість до даного препарату. 

Побічна дія:

Зниження частоти серцебиття і дихання.
Надмірне слиновиділення і нудота. 

Дозування:

Велика рогата худоба: для внутрішньом'язового застосування. - доза 1: 0.25 мл на 100 кг маси тіла; заспокійливий ефект, невеликі операції. - доза 2: 0.5 мл на 100 кг маси тіла; невеликі операції. Тварини зазвичай стоят.- доза 3: 1 мл на 100 кг маси тіла; серйозні операції. Тварини лежать. - доза 4: 1.5 мл на 100 кг маси тіла; дуже тривалі операції.

Тварини повинні бути на голодній витримці два години до застосуванням.
Коні: 4 мл на 100 кг маси тіла для внутрішньовенного застосування, або 10 мл на 100 кг маси тіла для внутрішньом'язового застосування. При серйозних операціях переважно в комбінації з іншими препаратами, наприклад внутрішньовенно 4 мл на 100 кг маси тіла і галотан або фторотан в якості интубационного наркозу. Вівці: 0.15 мл на 10 кг маси тіла для внутрішньом'язового застосування. Собаки: 0.15 мл на 1 кг маси тіла для внутрішньом'язового або внутрішньовенного застосування. У комбінації з кетаміном: 0.1 мл на 1 кг маси тіла і 6 - 10 мг кетаміну на 1 кг маси тіла. Кішки: 0.15 мл на 1 кг маси тіла для внутрішньом'язового або підшкірного застосування. Та ж комбінація, що і для собак.
Час виведення препарату
- Для м'яса: 5 днів. - Для молока: 4 дня. 

Попередження:

Під час застосування підтримуйте тварин в якомога більш спокійному стані.
альфа-адренергічні антагоністи йохимбин, ідазоксан і толазоліну можуть використовуватися для скорочення заспокійливого ефекту. 

Упаковка:

Ампула 50 мл

Відгуки

Напишіть відгук

Ксіла 50 мл.

Ксіла 50 мл.