Эстрофан 10 ампул. Переглянути більше

Эстрофан 10 ампул

ТА0020

Новий продукт

15 Пункти

Є в наявності

190 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад:

0,25мг клопростенола (у вигляді натрієвої солі) в 1 мл розчину.

Властивості:

Клопростенол - синтетичний функціональний аналог простагландину F2a має специфічний лютеолітіческім дією. Його аплікація в лютеральной фазі естрального циклу викликає зникнення жовтого тіла і таким чином створює передумови для настання тічки і овуляції. Термін від введення препарату до перших ознак наступаючої тічки триває близько 48-60 годин. Саме придатне час для штучного осіменіння становить близько 76 годин після введення (у кобил термін наступає на 24 години пізніше).

Показання до застосування:

Біотехнологічні: синхронізація і виклик тічки у ялових корів, корів і кобил. Индуктирование опоросів свиноматок.

Терапевтичні:

Худоба: функціональні порушення яєчників, постпартальний і постсервісний анеструс (тиха тічка, порушена періодичність циклу; ановуляціонний цикл; персистуюча жовте тіло, лютеральная циста); постпуерперальние захворювання матки, ендометрити, гноїння матки; перерву нормальної і патологічної вагітності (в першій половині вагітності); комбінована терапія фолекулярних цист (з 10 днів після введення HCG або LHRH, після встановлення позитивного оваріальної відповіді).

Кобили: анеструс (тиха тічка; персистуючий діеструс, ембріанальние

викидні, лактаційний анеструс, перерву псевдобеременности); припинення

нормальної і патологічної вагітності (в першій половині вагітності).

Спосіб застосування та дози:

Препарат вводять внутрішньом'язово.

Худоба:

1.Сінхронізація тічки

Вводять 2 мл препарату (0,50мг діючої речовини) 2 рази в інтервалі 10 днів. Першу дозу препарату вводять в будь-якій фазі статевого циклу (у корів в період 40-60 днів після отелення). На 11-ий день після першої аплікації вводять другу дозу, 14-ий день (72-76 годин після другої дози) проводять штучне запліднення (без огляду не зовнішні ознаки тічки) з подальшим повторним штучним осіменінням (15-ий день). Перед кожним застосуванням препарату для синхронізації у худоби повинне передувати обстеження статевих органів. Передумовою для включення тварин в групи є фізіологічний стан їх статевих
органів, у ялових корів їх тілесна і статева зрілість.

2.Функціональні розлади яєчників

Вводять по 2 мл препарату, штучне запліднення проводять при першій тічці. Якщо ж тічка не виникне, препарат вводять повторно в дозі 2 мл на 11-ий день після першої аплікації з наступним штучним заплідненням через 72 - 76 годин по потребі проводять повторне штучне запліднення. Для лікування фолекулярних цист вводять одноразово 2мл препарату, не раніше ніж на 10-ий день після введення HCG або LHRH після встановлення позитивного оваріальної відповіді. Тічка також настане на 3-ій день після введення Естрофана розчину для ін'єкцій.

3.Постпуерперальние захворювання матки

Вводять 2 мл препарату, за потребою лікування можна доповнити інтраутерінной аплікацією препаратів у формі піни або промиванням (найкраще одночасно з аплікацією), на 11-ий день - повторна аплікація, 14-ий день - штучне запліднення, 15-ий день - повторне штучне запліднення.

4.Перерив вагітності:

Вводять 2 мл препарату (подальший догляд в залежності від клінічного стану).

свиноматки:

Одноразова доза состовляет 0,7 мл препарату (0,175 мг діючої речовини) вводиться від 111 дня вагітності. Велика частина індукованих опоросів настає до 40 годин введення з кульмінацією між 24 -35 годинами.

кобили:

Одноразова доза становить 1 мл препарату (0,25 мг діючої речовини). У кобил з циклом препарат вводять в період від 5 до 13 дня після тічки. Самим придатним терміном для спаровування є 4-6 день після аплікації.
Побічні явища:
У кобил спостерігається невелика пітливість, яка зникає протягом однієї години після введення.

Примітка:

Протягом 24 годин після введення препарату тварин не можна поставляти на бійню. Молоко корів з введенням препаратом можна використовувати до харчових цілей без обмеження.

Спосіб зберігання:

Зберігати при температурі від 20 до 25С в місці, захищеному від світла.

Форма випуску:

10 ампул по 2 мл.

Відгуки

Напишіть відгук

Эстрофан 10 ампул

Эстрофан 10 ампул