Вілпрофен 100 мл. Переглянути більше

Вілпрофен 100 мл.

ТА0019

Новий продукт

20 Пункти

Є в наявності

130 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину:
кетопрофен - 100 мг.
Допоміжні речовини: натрій гідроксид, пропіленгліколь, вода для ін'єкцій.

Фармацевтична форма:

Розчин для ін'єкцій

Фармакологічні властивості:

Кетопрофен є похідним пропіонової кислоти з групи карбонових кислот. Механізм дії кетопрофену полягає в інгібуванні ферменту циклооксигенази і пригніченні синтезу простагландинів і тромбоксану. Кетопрофен має виражену протизапальну, знеболювальну, жарознижувальну і антитоксичну діями. Знеболюючу дію кетопрофену пов'язано з інгібуванням безпосередньо брадикініну, збуджує больові нервові закінчення.

Клінічні особливості:

Вид тварин - велика рогата худоба, коні (всіх порід), свині

Показання до застосування:

Велика рогата худоба: лікування тварин, хворих на діарею (в поєднанні з пероральної регідратаційної терапії для зменшення клінічних симптомів у телят з тижневого віку і молодняка великої рогатої худоби) і гострий мастит (як додаткова терапія), а також при захворюваннях органів дихання (в разі проведення відповідної антибіотикотерапії).

Коні: для зменшення запалення і болю при гострих і хронічних формах запальних процесів опорно - рухового апарату (артрити, синовіїти, тендиніт, остеохондрит, ламинита), при коліках (як протизапальний і болезаспокійливий засіб), а також при лікуванні тварин.
Свині: лікування тварин при захворюваннях опорно - рухового апарату (артрози, артрити, вивихи, набряки, тендовагініти, травми), а також в якості допоміжної терапії при лікуванні респіраторних захворювань, гнійно - некротичних уражень нижніх відділів кінцівок, післяпологовий септицемії і токсемії.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до діючої речовини або до будь-якої допоміжної речовини.
Не застосовувати тваринам у віці до 6 тижнів.
Не застосовувати тваринам з порушенням гемопоезу, виразками шлунково-кишкового тракту, захворюваннями нирок і печінки.

Відгуки

Напишіть відгук

Вілпрофен 100 мл.

Вілпрофен 100 мл.