Віламокс 100 мл. Переглянути більше

Віламокс 100 мл.

ТА0018

Новий продукт

30 Пункти

Є в наявності

110 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад:

1 мл препарату містіть діючу Речовини:
амоксіцілін (у форме амоксіціліну трігідрату) - 150 мг.
Допоміжні Речовини: алюмінію стеарат, сорбітан моноолеат, трігліцерід.
 

Фармакологічні Властивості:

ATC vet класіфікаційній код QJ01- антібактеріальні ветеринарні препарати для системного! Застосування.
Амоксіцілін - напівсінтетічній антибіотик широкого спектру Дії, что Належить до аміно-пеніцілінової групи. ВІН перешкоджає синтезу бактеріальної клітінної стінкі Шляхом інгібування ензімів транспептидази та карбоксипептидази, что віклікає осмотичності дисбаланс та Загибель бактерії у фазі росту. Амоксіцілін віявляє Активність щодо грампозитивних та грамнегативних бактерій (Actinobacilluslignieresi, Actinobacillusequili, Bordetellabronchiseptica, Escherichiacoli (окрім штамів, Які віробляють бета-лактамазу), Corynebacterium spp., Fusobacteriumspp., Haemophilusspp., Moraxellaspp., Pasteurellaspp., Proteusmirabilis (окрім штамів, Які віробляють бета-лактамазу), Salmonellaspp., Actinomyces bovis, Bacillus anthracis, Clostridiumspp., Erysipelothrixrhusiopathiae, Streptococcusspp., Staphylococcusspp. (окрім штамів, Які віробляють бета-лактамазу).
После парентерального введення амоксіцілін Швидко абсорбується, досягаючі максимального уровня концентрації в плазмі крови в течение 1-2 годин. ВІН Швидко розповсюджується по всех тканинах організму, особливо концентруючісь у легень, печінці та Нирко. Амоксіцілін слабо зв'язується з білкамі плазми крови. Проходити до спінномозкової Рідини на рівнях, відповідніх 10-60% концентрації у сіроватці крови, при менінгіальніх запальний процесах. Продукти біотрансформації амоксіціліну віділяються з організму Із сечею та Жовчів.

Застосування:

Лікування Великої рогатої худоби, свиней, овець, собак та котів при захворюваннях травного каналу (ентеріті), ОРГАНІВ дихання (пневмонії, бронхопневмонії) та сечостатевої системи (цистити, метрити), суглобів, кожи та м'яких тканин, а такоже для попередження післяопераційніх інфекцій, что спрічінені мікроорганізмамі, чутлівімі до амоксіціліну.

Дозування:

Великій рогатій худобі, свиням та вівцям препарат який запроваджує внутрішньом'язово. Собакам та котам препарат який запроваджує підшкірно та внутрішньом'язово.
Рекомендована доза ставити 1 мл препарату на 10 кг масі тела або:

Вид тварини

Маса тварини (кг)

Доза препарату (мл)

Велика рогата худоба

400

40,0

Молодняк великої рогатої худоби

50

5

Вівці

65

6,5

Ягнята

10

1

Свині

150

15,0

Підсвинки

70

7

Поросята

7

0,7

Собаки великих порід

35

3,5

Собаки середніх порід

20

2,0

Собак малих порід

10

1

Коти

5

0,5

Місце ін'єкції масують. При необхідності ін'єкцію повторюються через 48 годин. Если доза ін'єкції перевіщує 20 мл для корів, 5 мл - для свиней та овець, ее розділяють и що вводять у два місця тела.

Протипоказання:

Підвіщена чутлівість до амоксіціліну.
Чи не застосовуваті кролям, мурчаків, Хом'як та іншім дрібнім травоїднім тваринам. Чи не застосовуваті тваринам Із порушеннях функцією нірок.
Чи не застосовуваті внутрішньовенно. Чи не застосовуваті одночасно Із хлорамфеніколом, тетраціклінамі та сульфаніламідамі.

Застереження:

Перед Використання ретельно струсіті флакон Із препаратом. Застосовуваті только сухі стерільні шприци та голки.
Пеніціліні могут спричиняти гіперчутлівість (алергію) после контакту з препаратами. Алергічні Реакції на ЦІ Речовини могут буті значними. Застосовуйте препарат з обережністю. Если состоялся контакт Із препаратом и у вас з'явились Симптоми алергії (почервоніння кожи), зверніться за консультацією до лікаря. Свербіж лица, очей чи губ, важка дихання є симптомами, Які потребують негайної медичної допомоги. После роботи з препаратом та патенти віміті руки.
Забій тварин на М`ясо дозволяють через 30 діб (велика рогата худоба, вівці) та 21 доба (свині) после последнего! Застосування препарату. Споживання молока корів в їжу людям дозволяють через 7 діб после последнего введення препарату. Отримання, до зазначеним терміну, м'ясо та молоко утілізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежних від висновка лікаря ветеринарної медицини.

Виробник:

Туреччина

Відгуки

Напишіть відгук

Віламокс 100 мл.

Віламокс 100 мл.