Цефтівіл 100 мл. Переглянути більше

Цефтівіл 100 мл.

ТА0017

Новий продукт

16 Пункти

Є в наявності

130 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад:

1 мл препарату містить діючу речовину: цефтіофур гідрохлорид (еквівалентно цефтіофуру) - 50 мг. Допоміжні речовини: сорбітанмоноолеат, тригліцериди, лецитин.

Фармацевтична форма:

Суспензія для ін'єкцій.

Фармакологічні властивості:

Антибактеріальні ветеринарні препарати для системного застосування.

Цефтіофур є напівсинтетичним антибіотиком групи цефалоспоринів третього покоління. Він має широкий спектр дії проти грампозитивних і грамнегативних бактерій (Pasteurella haemolytica (Mannheimia spp.), Escherichia coli, Pasteurella multocida, Haemophilus somnus, Fusobacterium necrophorum і Bacteroides melaninogenicus (Porphyromonas asaccharolytica), Arcanobacterium pyogenes, Fusobacterium necrophorum, Arcanobacterium pyogenes, Pasteurella multocida, Actinobacillus pleuropneumoniae і Streptococcus suis). Цефтіофур блокує синтез клітинних стінок бактерій, пригнічуючи синтез пептидоглікану.
При одноразовому підшкірному або внутрішньом'язовому застосуванні Цефтіофур швидко абсорбується. При внутрішньом'язовому введенні телятам в дозі 1 мг / кг маси тіла пікова концентрація в плазмі (6 мкг / мл) досягається протягом 30 хвилин. Цефтіофур переважно виводиться з сечею і фекаліями. При цьому діючі речовини Цефтівіла не залишають слідів в молоці.

Показання до застосування:

Лікування корів від межпальцевого некробактериоза, гострий післяпологовий метрит, захворювання шкіри та органів дихання, які обумовлені мікроорганізмами, чутливими до цефтіофуру.
Лікування свиней при захворюваннях органів дихання, які обумовлені мікроорганізмами, чутливими до цефтіофуру.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до бета-лактамних антибіотиків. Не вводити внутрішньовенно. Не застосовувати тваринам з захворюваннями нирок.

Побічна дія:

При підшкірному або внутрішньом'язовому введенні препарату може спостерігатися гіперемія і набрякання тканин в місцях ін'єкцій, які зникають протягом 11-28 днів.
У період вагітності користь від застосування препарату повинна перевищувати ризик його використання. Рішення щодо прийому препарату приймає лікар ветеринарної медицини.
Забій тварин на м'ясо дозволяється через 8 діб (для великої рогатої худоби) і через 3 доби (для свиней) після останнього застосування препарату. Період виведення для молока становить 0 годин.

Відгуки

Напишіть відгук

Цефтівіл 100 мл.

Цефтівіл 100 мл.