Лекасептал 350 гр. Переглянути більше

Лекасептал 350 гр.

ТА0015

Новий продукт

8 Пункти

Є в наявності

180 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад і форма випуску. 100 г мазі містять:

Масло евкаліпта

3,22 г

Екстракт мускатного горіха

0,16 г

Екстракт кедра

0,16 г

Камфора

0,16 г

Ментол

0,08 г

Масло лаврове

1,21 г

Хлорофіл

0,023 г

Основа

до 100 г

Дія:

Лекасептал покриває шкіру тонким жирним шаром і захищає її від висихання, викликаного частим миттям рук і їх дезінфекцією протягом доїння. Шкіру вимені захищає від шкідливих впливів навколишнього середовища, що є особливо важливим для корів на підніжному кормі, особливо в зимовий час. Лекасептал володіє і помірним антисептичну дію, так як зменшує кількість мікроорганізмів на шкірі. Лекасептал швидко вбирається в уражену тканину і діє протизапально.

Показання:

Захист шкіри вимені і сосків від висихання (після доїння), а також рук доярок; мастит (додаткове лікування); набряк вимені; потріскана шкіра, бородавки, опіки, укуси комах і сверблячі місця на шкірі; удари, гематома; флебіт, перифлебит, лімфангіт; тендиніт.

Застосування:

Після кожного доїння маззю змащують вим'я і соски, доярки змащують руки в міру необхідності, можна кілька разів під час доїння і обов'язково після доїння.


При появі перших ознак маститу вим'я (соски) рясно змащують і масажують до повного вбирання мазі. Процедуру слід повторювати кожні 4 год до зникнення клінічних ознак захворювання. Таке лікування є додатковим і використовується тільки в комбінації з лікуванням, призначеним ветеринарним лікарем після огляду тварин.


У всіх таких випадках мазь застосовують 2 - 3 рази на добу, процедуру повторюють до тих пір, поки стан не покращиться: набряк вимені: вим'я рясно змащують і масажують до тих пір, поки мазь не вбереться; потріскана шкіра, Рагад, бородавки: уражені місця змащують; опіки, укуси комах та інші місця, що зудять на шкірі: уражені місця змащують товстим шаром; удари, гематома, флебіт, перифлебит, лімфангіт, тендиніт: уражені місця змащують товстим шаром і масажують деякий час.


Уражені місця рекомендується бинтувати, щоб тварини не могли їх лизати і додатково травмувати, що буде гальмувати загоєння.

Зберігання:

При температурі не вище 25 ° С.

Виробник:

Новартіс, Словенія.

Відгуки

Напишіть відгук

Лекасептал 350 гр.

Лекасептал 350 гр.