Інтровіт Переглянути більше

Інтровіт 100 мл.

ТА0013

Новий продукт

20 Пункти

Є в наявності

100 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Склад: в 1 мл розчину

Витамин А, ретинол

15 000 МЕ

Вітамін D3, холекальциферол

7 500 МЕ

Вітамін Е, α-токоферолацетат

20 мг

Вітамін B1, тіамін гідрохлорид

10 мг

Вітамін B2, рибофлавін

5 мг

Вітамін B6, піридоксин-хлорид

3 мг

Вітамін B12, цианкобаламин

60 мкг

Вітамін В3, D-пантенол

25 мг

Вітамін В5, нікотинамід

50 мг

Вітамін Вс, фолієва кислота

150 мкг

Вітамін Н, біотин

125 мкг

Вітамін В4, холін-хлорид

12.5 мг

Метіонін

5 мг

Лізин

7 мг

Фармакодинаміка:

Вітамін А бере участь в окисно-відновних реакціях; гальмуючи активність інсуліну, впливає на вуглеводний і жировий обмін; активізує метаболізм кальцію і магнію, входить до складу ліпідного шару клітинних мембран, стимулює біосинтез гормонів залозами, нормалізує функції органів зору.
Вітамін D3 основну роль грає в обміні кальцію і фосфору, починаючи з моменту всмоктування з кишечника, закінчуючи виведенням з організму тварин, впливаючи на формування і розвиток скелета.
Вітамін Е запобігає окисленню жирних кислот, виконуючи функцію антиоксиданту, забезпечує стійкість і активність епітелію слизових оболонок статевої системи, шлунково-кишкового тракту і кон'юнктиви.
Вітаміни групи B беруть участь в окисленні токсинів (молочна кислота), в синтезі гормонів залоз внутрішньої секреції, забезпечують тканинне дихання і синтез ацетилхоліну, нуклеокіслот і еритроцитів; регулюють білковий, вуглеводний і жировий обмін речовин, а також стимулюють роботу залоз зовнішньої секреції.
Вітамін С природний антиоксидант, має здатність відновлювати ферментну активність під час стресів, інтоксикації, проявляє протизапальну активність; через вегетативну нервову систему впливає на рівень глікогену в печінці і концентрацію поліпептидів в крові.
Вітамін К3 забезпечує в печінці синтез протромбіну та тромбопластину, що беруть участь в згортанні крові.
Вітамін Н бере участь в регулюванні рівня глюкози в крові, синтезі глікогену, гемоглобіну і нукленових кислот.
Амінокислоти беруть участь в синтезі білка, впливаючи на обмінні процеси. Їх недостача призводить до порушень функцій нервової системи, диспепсій, гепатитам, анемії; тварини відстають у рості і знижують свою продуктивність.
В цілому Інтровіт® допомагає в нормалізації обміну речовин, що дозволяє забезпечити збереження і високі темпи зростання молодняка, повноцінну продуктивність і здоров'я сільськогосподарських та домашніх тварин.

Показання до застосування:

Інтровіт® застосовують для лікування і профілактики порушень обмінних процесів в організмі, авітамінозів, гіповітамінозу, рахіту, ксерофтальмии, остеомаляції, стресових станів сільськогосподарських тварин. Препарат має сукупні фармакологічні особливості окремих компонентів, які позитивно впливають на продуктивність тварин, сприяють підтримці або оновленню функцій організму тварин після перенесених стресів, фізичних навантажень, інфекцій або паразитарних інвазій. З огляду на важливу роль вітамінів і амінокислот в забезпеченні метаболічних процесів, їх застосовують як допоміжний фактор для підвищення стійкості організму проти дії мікробних токсинів і для активізації імунологічних реакцій.

Дозування і спосіб застосування:

Препарат вводять одноразово внутрішньом'язово або підшкірно в дозуванні:

Велика рогата худоба, коні

10 - 15 мл

Телята, кози, вівці, лошата

5 - 10 мл

Ягнята

5 - 8 мл 

Свині до 10 кг

2 -3 мл

Свині від 10 до 20 кг

4-5 мл

Свині від 20 до 50 кг

6-7 мл

Свині більше 50 кг

8-10 мл

Побічні ефекти, обмеження в застосуванні і період виведення

Немає.

Зберігання:

Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла місці, при температурі 15 - 25 ° C. Термін придатності дивись на упаковці.

Форма випуску:

Флакони з темного скла по 100 мл

Відгуки

Напишіть відгук

Інтровіт 100 мл.

Інтровіт 100 мл.