Байофлай ПУР-он 500 мл. Переглянути більше

Байофлай ПУР-он 500 мл.

ТА0012

Новий продукт

10 Пункти

Є в наявності

500 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Загальні відомості

Байофлай Пур-он (Bayofly Pour-on) лікарський препарат в формі розчину для зовнішнього застосування, призначений для захисту великої рогатої худоби від двокрилих комах на пасовище.
Байофлай Пур-он як діючу речовину в 100 мл розчину містить 1,0 г цифлутрин (ціано-4 (-флуорен-3-феноксифеніл) метил-3 (2,2-діхлороетеніл) -2,2-диметил), а також допоміжні компоненти: 2-октилдодеканол, Cолвессо 200 і рідкий парафін.
За зовнішнім виглядом препарат являє собою маслянисту прозору рідину жовто-коричневого кольору.
Випускають Байофлай Пур-он розфасованим по 500 мл у полімерні пляшки з дозатором.
Маркують кожну пляшку російською мовою з зазначенням: назви організації-виробника, її адреси і товарного знака, назви, призначення, способу застосування і обсягу препарату в пляшці, назви і змісту діючої речовини, дати виготовлення, терміну придатності, умов зберігання, номера серії, написи «Для тварин» і постачають інструкцією із застосування.
Зберігають препарат в упаковці виробника, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування і кормів при температурі не нижче 8 ° С.
Термін придатності при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення. Байофлай Пур-он після закінчення терміну придатності не повинен застосовуватися.
 

Фармакологічні властивості

Байофлай Пур-он володіє контактним інсектицидною і репеллентним дію відносно двокрилих комах: зоофільних мух, включаючи Haematobia irritans, Haematobia stimulans, Musca autumnalis, Stomoxys calcitrans, гедзів (Tabanidae), оводів (Hypodermatidae), комарів (Culicidae) і мошок (Simuliidae) .
Цифлутрин, що входить до складу препарату, належить до групи синтетичних піретроїдів, механізм дії яких полягає в блокуванні передачі нервових імпульсів, що викликає порушення координації рухів, параліч і загибель комах.
Після нанесення на шкіру препарат розподіляється по поверхні тіла, в незначній мірі резорбируется шкірою, що забезпечує його тривале інсектицидну і репеллентное дію.
Байофлай Пур-он за ступенем впливу на організм відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007-76): ЛД50 при пероральному введенні і нашкірному нанесенні білим мишам становить більше 5000 мг / кг маси тварини; в рекомендованій дозі не чинить резорбтивної-токсичного, ембріотоксичної, тератогенної, мутагенного, імунотоксичної і місцевоподразнюючої дії на шкіру; при попаданні в очі викликає слабке подразнення; токсичний для риб і бджіл.
 

Порядок застосування

Байофлай Пур-он застосовують для обробки великої рогатої худоби в пасовищний період з метою знищення зоофільних мух, гедзів, оводів, комарів, мошок і захисту тварин від їх нападу.
Захисна дія препарату триває не менше 28 днів після одноразової обробки.
Обробку тварин проводить ветеринарний лікар, фельдшер або спеціально навчені люди під їх керівництвом.
Байофлай Пур-он за допомогою дозуючого пристрою наносять на шкіру спини вздовж хребта від холки до крижів, в дозі 10 мл на тварину.
Обробку тварин проводять в пасовищний період один раз в 4-6 тижнів, в залежності від чисельності комах. Дійних корів слід обробляти відразу після доїння.
Препарат не слід застосовувати тваринам масою менше 300 кг, а також наносити на вологу, ушкоджену і забруднену шкіру.
Побічних явищ і ускладнень при застосуванні Байофлай Пур-она відповідно до цієї інструкції не встановлено.
Продукцію тваринництва після застосування Байофлай Пур-она відповідно до цієї інструкції дозволяється використовувати в харчових цілях без обмежень.
 

Заходи особистої профілактики

При роботі з препаратом Байофлай Пур-он слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.
Обробку тварин слід проводити використанням в спецодягу (халат, головний убір, гумові чоботи, гігієнічні рукавички).
Під час роботи з препаратом забороняється палити, пити і приймати їжу.
Після закінчення роботи слід ретельно вимити руки теплою водою з милом.
При випадковому потраплянні препарату на шкіру або в очі його слід негайно змити струменем води, при попаданні всередину - звернутися до медичного лікаря.
Забороняється використання тари з-під лікарського засобу для побутових цілей.

Відгуки

Напишіть відгук

Байофлай ПУР-он 500 мл.

Байофлай ПУР-он 500 мл.