Драксін 100 мл. Pfizer Переглянути більше

Драксін 100 мл. Pfizer

ТА0008

Новий продукт

49 Пункти

Є в наявності

4 400 грн.

4 400 грн. за 100 мл.флакон

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Форма випуску

Драксін випускають у формі стерильного розчину для ін'єкцій, розфасованого по 100 см3 в скляні флакони відповідної місткості, закупорені гумовими пробками і обкатані алюмінієвими ковпачками.

Фармакологічні властивості

Тулатроміцін - напівсинтетичний бактериостатический антибіотик групи макролідів, інгібірущій біосинтез білків завдяки селективного зв'язування з рибосомальної РНК бактерії.
У великої рогатої худоби тулатроміцін швидко резорбується і повільно виводиться з організма.Максімальная концентрація в крові - вже через 30 хвилин після введення. Виводиться препарат нирками.

Показання до застосування

Драксін застосовують великій рогатій худобі для терапії та профілактики бактеріальних інфекцій органів дихання, що викликаються Mannheimia haemolytica, Pasteurella multocida, Histophilus somni (Haemophilus somnus), Mycoplasma bovis. Для лікування інфекційного кератоконьюктівіта, що викликається Moraxella bovis і Neisseria spp. З лікувально-профілактичною метою Драксін застосовують при респіраторних хворобах бактеріальної етіології в неблагополучних щодо захворювання господарствах при виявленні хворих тварин.
Препарат не рекомендований коровам в період лактації.

Дозування

1 мл на 40 кг маси однократно підшкірно. При лікуванні тварин, маса яких перевищує 300 кг, дозу розділяють таким чином, щоб вводити в одну точку не більше 7,5 мл. Драксін не слід змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами, не рекомендується призначати одночасно з іншими макролідами або лінкозамідами.

Терміни очікування

Забій великої рогатої худоби на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 30 діб, а м'ясо в місці введення препарату можна використовувати, не раніше, ніж через 55 діб після останнього застосування препарату. Якщо забій тварин виробляють раніше, ніж через 64 ​​дні після останнього застосування препарату, печінку і нирки утилізують. Після 64 днів печінку і нирки тварин можна використовувати в їжу без обмежень. Забороняється застосовувати препарат для корів, від яких отримують молоко для харчових цілей. Не застосовувати у тільних корів або теличок, від яких планують отримувати молоко для харчових цілей протягом 2 місяців до очікуваного терміну отелення.

Умови зберігання

Драксін зберігають з пересторогою (список Б), в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 50С до 250С. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання - 3 роки з дня виготовлення. Після відкриття флакона прспарат необхідно використовувати протягом 30 днів. Драксін не можна застосовувати після закінчення терміну придатності.

Відгуки

Напишіть відгук

Драксін 100 мл. Pfizer

Драксін 100 мл. Pfizer