Дектомакс 500 мл. Переглянути більше

Дектомакс 500 мл.

ТА0007

Новий продукт

86 Пункти

Є в наявності

3 800 грн.

Додати до списку обраних товарів

Більше інформації

Протівопазітарние препарати

Пролонговану дію - удвічі більше, ніж будь-які препарати, що містять Івермектин
одноразове застосування
Ін'єкції без стресу і болю
Легке внутрішньом'язове введення
Ефективність при екто- і ендопаразітозах 96-100%
Ефективний при хронічному перебігу корости
Чи не має ембріотоксичну, тератогенну і мутагенну дію
Високий поріг безпеки
Висока стабільність препарату
Не впливає на вироблення поствакцинального імунітету

Загальні відомості

Лікарський засіб у формі розчину для ін'єкцій, призначене для лікування і профілактики нематодозів і арахноентомозов у ​​великої рогатої худоби, овець.
Дектомакс містить в якості діючої речовини 1% дорамектіна (25 циклогексил -5-О диметил-25-ді (1-метилпропіл) авермектини А1А) і суміш етилолеат і кунжутного масла в якості розчинника. За зовнішнім виглядом являє стерильний розчин, безбарвний або блідо-жовтого кольору.

Форма випуску

Скляні темні флакони об'ємом 50 см3 і 500 см3

Фармакологічні властивості

Дектомакс - протипаразитарний препарат широкого спектра дії. Одноразове введення препарату надійно захищає тварин від нематод, комах і кліщів.
Дорамектін, зв'язуючись з рецепторами клітин м'язової та нервової тканини паразитів, збільшує проникність мембран для іонів хлору, що призводить до блокади електричної активності нервових і м'язових клітин нематод і членистоногих, їх паралічу та загибелі. У ссавців ці рецептори локалізовані тільки в центральній нервовій системі, а дорамектін не проникає через гематоенцефалічний бар'єр, тому в рекомендованих дозах препарат безпечний для ссавців. Препарат в рекомендованих дозах не має мутагенну, тератогенну і ембріотоксичну дію.
Дектомакс легко резорбується з місця введення, діє з високою ефективністю і не робить негативного впливу на організм тварини.

Фармакокінетичнівластивості дорамектіна забезпечують тривале збереження терапевтичних концентрацій препарату в крові тварин і захист їх від паразитарних захворювань і реінвазії протягом тривалого часу (до 28 днів).

Показання до застосування

Дектомакс призначають великій рогатій худобі, вівцям для лікування і профілактики захворювань, що викликаються нематодами шлунково-кишкового тракту, легенів, підшкірної клітковини, слізних проток, личинками підшкірних і носоглоткових гедзів, личинками мух, блохами, вошами, коростявими і іксодових кліщів. Дектомакс застосовують у великої рогатої худоби при захворюваннях, що викликаються:
 - нематодами шлунково-кишкового тракту (статевозрілі і личинки); Ostertagia ostertagi (включаючи інгібовані личинки), Ostertagia lyrata, Haemonchus contortus, Haemonchus placei, Haemonchus similis, Trichostrongylus axei, Trichostrongylus colubriformis, Trichostrongylus longispicularis, Mecistocirrus digitatus, Cooperia oncophora (включаючи інгібовані личинки), Cooperia pectinata, Cooperia punctata, Cooperia spatulata, Cooperia sumabada (синонім Mcmasteri), Nematodirus helvetianus, Nematodirus spathiger, Bunostomum phlebotomum, Strongyloides papillosus, Oesophagostomum radiatum, Trichocephalus discolor, Trichocephalus ovis;
 - легеневими нематодами (статевозрілі і личинки): Diсtyocaulus viviparus;
 - нематодами слізних проток: Thelazia spp;
 - Ексклюзивний дистриб'ютор в Росії
 - підшкірними нематодами: Parafilaria bovicola;
 - личинками підшкірних і носоглоткових гедзів: Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum, Dermatobia hominis;
 - паразитичними стадіями Cochliomyia hominovorax, Chrysomyia bezziani;
 - вошами: Haematopinus eurystemus, Linognathus vituli, Solenopotes capillatus;
 - коростявими кліщами: Psoroptes bovis, Psoroptes ovis, Sarcoptes scabiei, Chorioptes bovis;
  - іксодових кліщів: Boophilus microplus, Ornithodoros spp.
Дектомакс застосовують також для боротьби з Damalinia bovis і Haematobia irritans.

Дозування

Дектомакс вводять одноразово великій рогатій худобі і вівцям внутрішньом'язово або підшкірно. Вводити препарат слід з дотриманням правил асептики, використовуючи сухі стерильні шприци та голки. Великій рогатій худобі препарат вводять в область шиї в дозі - 0,2 мг дорамектіна на 1 кг маси, що відповідає 1 мл розчину дектомакс на 50 кг маси тварини.
Для розрахунку дози зручно користуватися таблицею:

Вага тварини (кг)

Доза Дектомакса (мл)

Вага тварини (кг)

Доза Дектомакса (мл)

до 50

1

301-350

7

51-100

2

351-400

8

101-150

3

401-450

9

151-200

4

451-500

10

201-250

5

501-550

11

251-300

6

551-600

12

Побічних явищ при застосуванні препарату

Відповідно до інструкції не відзначають.

Терміни очікування

Препарат не можна застосовувати тваринам, від яких отримують молоко для харчових цілей. У зв'язку з цим коровам і вівцям, від яких будуть отримувати молоко для харчових цілей, забороняється застосовувати препарат пізніше, ніж за 35 днів до пологів. Забій великої рогатої худоби і овець на м'ясо дозволяється не раніше, ніж через 35 днів після останнього введення препарату. При вимушеному забої тварин раніше зазначених термінів продукти забою можна використовувати для годування хутрових звірів.

Умови зберігання

Зберігають препарат в упаковці виробника в темному недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів при температурі не вище 300С. Термін придатності препарату при дотриманні умов зберігання становить 3 роки з дня виготовлення. Термін придатності розкритого флакона - 6 місяців. При низьких температурах можливо образова- ня осаду, який розчиняється при кімнатній темпера- турі і не впливає на активність і ефективність препарату. Забороняється застосовувати дектомакс після закінчення терміну придатності.

Відгуки

Напишіть відгук

Дектомакс 500 мл.

Дектомакс 500 мл.