Оплата, доставка та повернення

Оплата

    Оплатити можна прямим перекладом на карту "ПриватБанк" або післяплатою після огляду товару при отриманні у відділенні обраної Вами компанії перевізником (НоваПошта, Ін-тайм, Делівері)

 

Відправлення та упаковка

    Відправлення здійснюється на наступний день після оформлення замовлення і уточнення всіх необхідних нюансів і питань по угоді. У разі форс-мажорній ситуації або, наприклад, вихідних, час відправлення може збільшиться до 2-3х днів. ПослеотправкіВи отримаєте унікальний трек номер накладної для відстеження маршруту Вашої посилки в реальному часі.

   Ваше замовлення буде упакований в відповідну тару або пакувальний матеріал на відділенні компанії перевізника для максимально можливої ​​збереження і цілісності посилки.
 

Повернення, обмін

   Товар підлягає поверненню або обміну протягом 14 днів згідно з чинним Законом України "Про захист прав споживача" і тільки в разі збереження його товарного вигляду, цілісності упаковки, повній комплектності і придатності. Товар зі слідами використання або немають торговий вид - обміну, поверненню не підлягає! При обміні, поверненні всі транспортні витрати повністю лягають на замовника.

     При виникненні будь-яких форс-мажорних ситуацій, просимо Вас зв'язатися з нами для врегулювання виниклого питання.

Контактна інформація